З давніх-давен представниці прекрасної половини людства віддають перевагу прикрасам з натуральних каменів. Всім відомо, що вироби з бурштину не тільки мають прекрасний вид, а й мають цілу низку лікувальних властивостей. Але не кожна молода мама знає про можливість полегшення прорізування зубів у малюка за допомогою цього каменю.

 

Досить вдягнути виріб на дитину, і натуральний камінь значно знизить больові відчуття і дискомфорт. Намисто діє як природний анальгетик. Усмоктуючись через шкіру малюка, бурштинова кислота покращує його самопочуття. Їх щоденне носіння знизить розпухання ясен, слиновиділення і почервоніння щік.

Це засіб абсолютно безпечий для дітей, що доведено багатьма століттями його використання. Для комфорту та запобігання удушення при його виготовленні не використовують металевих застібок. Кожна намистинка ідеально відполірована і вплетена через вузлик, що створює максимальний комфорт для шкіри і безпеку малюка. Не рекомендується одягати прикрасу малюкові на ніч !!!

 

Прикраси з натуральних каменів - це прекрасне доповнення будь-якого способу і стилю сучасної жінки. Уже багато років великою популярністю користуються бурштинові прикраси. Це можна пояснити не тільки чудовим зовнішнім виглядом, але і величезною кількістю лікувальних властивостей.